USŁUGI NAUKOWEJ INTERAKTYWNEJ TELEWIZJI HD

Usługi naukowej interaktywnej telewizji wysokiej rozdzielczości zapewniają możliwość produkcji i udostępniania nagrań zrealizowanych w technologii HD. Treści multimedialne o tematyce naukowej powstają w studiach w 21 miastach na terenie całej Polski i są skierowane, zarówno do środowiska naukowego, jak i całego społeczeństwa.

Rejestrowane wydarzenia, takie jak konferencje, sympozja, czy wykłady mogą być transmitowane „na żywo” lub składowane w repozytorium i odtwarzane później przez użytkownika w trybie „na żądanie”. Dzięki wykorzystaniu wozu realizatorskiego powstają produkcje w dowolnym miejscu poza lokalizacjami studiów.

PLATON TV to również materiały informacyjne, reportaże i wywiady prezentujące polskich naukowców oraz ich eksperymenty i wyniki badań naukowych. Na platformie internetowej powstają wirtualne kanały tematyczne specjalizujące się w różnych dziedzinach nauki i życia społecznego. Są one jednocześnie środowiskiem badawczym do budowania nowych modeli interakcji telewizji z widzem.

Wejdź na tv.pionier.net.pl i oglądaj osiągnięcia polskiej nauki w jakości HD!

Comments are closed.