USŁUGI WIDEOKONFERENCJI

Nic nie zastąpi bezpośrednich kontaktów, jednak ze względu na ograniczoną ilość czasu, dzielące odległości oraz koszty związane z podróżami, nie zawsze są one możliwe. Usługa wideokonferencji ułatwia jednostkom edukacyjnym i naukowo-badawczym komunikację między sobą w wysokiej jakości obrazu i dźwięku.

Każdy z 22 ośrodków Miejskich Sieci Komputerowych dysponuje specjalnym pomieszczeniem, wyposażonym w zestaw profesjonalnego sprzętu audio-wideo. Istnieje również możliwość podłączenia do zestawu projektora, dodatkowego monitora telewizora, kamery, komputera PC czy odtwarzacza DVD. Oprogramowanie do wideokonferencji można tez zainstalować na komputerze, na swoim stanowisku pracy.

Usługa wideokonferencji umożliwia jednoczesne nawiązywanie połączeń między dwiema lub więcej lokalizacjami w kraju i za granicą. Sprzęt wideokonferencyjny może być przenoszony do dowolnego pomieszczenia, laboratorium, sali wykładowej, auli, a przebieg każdego spotkania zarejestrowany w celu późniejszego odtworzenia.

Skorzystaj z usług wideokonferencji na: vc.pionier.net.pl. Organizuj wirtualne spotkania, oszczędzaj czas i pieniądze, jednocześnie dbając o środowisko!

Comments are closed.