Rzeszów, 22.05.2012

Po 11 godzinach jazdy dojechaliśmy z Poznania do Rzeszowa. O godz. 21.00 wjechaliśmy na piękne zazielenione, górzyste tereny podkarpackiego.

Naszym ostatnim „przystankiem” tego dnia była Politechnika Rzeszowska, a konkretnie duża, nowoczesna aula na kampusie. Tuż przed północą sprzęt został rozpakowany.

Do auli Politechniki wróciliśmy wczesnym rankiem, po kilku próbach byliśmy gotowi do prezentacji. Na sali zasiadło ponad 100 osób. Pokaz otworzyli Prorektor ds. nauki Politechniki Rzeszowskiej – prof. dr hab. inż. Jacek Kluska oraz Pan Andrzej Kubaszek – lokalny koordynator w Rzeszowie, zapraszając jednocześnie do zwiedzenia studia TV i sali wideokonferencyjnej.

Największym zainteresowaniem cieszyły się usługi eduroam oraz wideokonferencji, a także wóz realizatorski i studio TV. Obecni na prezentacji goście wyrazili również chęć założenia kont w usłudze archiwizacji.

Pierwszy pokaz możemy uznać za bardzo udany. O 15.00 ruszyliśmy do Lublina. Zmęczeni, ale i zadowoleni, a to dopiero początek naszego „Roadshow”.

Do zobaczenia!

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z Rzeszowa:

 

 

Comments are closed.