Bydgoszcz, 1.06.2012

Pomimo niesprzyjającej aury, sala Regionalnego Centrum Innowacyjności w Bydgoszczy na krótko przed godziną 10:00 wypełniła się zaproszonymi gośćmi. Prawie siedemdziesięcioosobowe audytorium powitał w imieniu gospodarzy prorektor ds. nauki Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego, prof. nadzw. dr hab. inż. Dariusz Boroński.
Naszą prezentację, opatrzoną materiałem filmowym na temat usług projektu PLATON uzupełnił także pokaz video zrealizowany w lokalnym, bydgoskim studio; o aktualnym stanie zaawansowania wdrożenia PLATONa opowiadał lokalny przedstawiciel merytoryczny, kierownik Uczelnianego Ośrodka Rozległych Sieci Komputerowych, mgr inż. Janusz Szykowny. Deszcz nie przeszkodził również w „tradycyjnym” już zwiedzaniu infrastruktury wozu realizatorskiego zaparkowanego przed budynkiem.

Nasza wizyta u partnera projektu PLATON, Miejskiej Akademickiej Sieci Komputerowej BYDMAN w Bydgoszczy dobiegła końca. Zamknęła ona jednocześnie nasz drugi tydzień objazdowych prezentacji – teraz wracamy do domu, by po weekendzie, w poniedziałek, ruszyć do ostatnich dwóch miast tego etapu pokazów – do Białegostoku i Olsztyna. Zmęczeni, ale zadowoleni zbieramy sprzęt… i siły na kolejne pokazy. I oczywiście – na budowanie świadomości wśród kolejnych, przyszłych użytkowników!

Zdjęcia: Magdalena Madaj (PCSS)

Comments are closed.